«Mine roheliseks! Mine roheliseks!»

«Mine roheliseks! Mine roheliseks» on ühine slogan, mis sumiseb üle maailma. Kuid maailma ei saa värvida üle rohelisega lihtsalt nende sõnade lausumisega, loeb rohelise keskkonna algatamine. Meie firma, Green Gears, asub Tallinnas, Eesti on teinud geniaalse algatuse luues velotaksod kohalikele ja turistidele.

Peamiselt on tegutsevad meie velotaksod Vanalinna tänavatel “hüppa peale-maha” teenusepakkujatena. Me viime kohalikke ja turiste läbi Vanalinna, pakkudes neile tuure või velotaksoteenust täpsesse suhtpunkti.

Green Gears on edasi sammumine. Me oleme väga mures Tallinna keskkonna tuleviku pärast ja usume, et ainus viis parandada olukorda on käituda kohe! Meie velotaksod on loodussõbralikud, sest töötavad nagu tavalised rattad. See vähendab reostust põletades mitte ainsat süsinikuühendit koosnevat kütust.

Lõpuks, siin Green Gearsis me paneme suure rõhu kliendi rahuolule. Kõik töötajad on koolitatud klienditeeninduseks, turvalisus ning inglise-, eesti keele teadmised on kohustuslikud. Me usume et ainus viis teha äri on hoolida oma klientidest suure ühtsustundega.

Meie visiooniks on parandada Tallinna pilti, parandades keskkonnasõbralikke transpordiviise, hea klienditeenindusega ja põnevate kogemustega nii kohalikele kui ka turistidele.