Laupäeval, 10.mail olid Tallinna Vanalinna tänavad täis uusi jalgratta taksosid. Neid rattaid jagus 50-meetri ulatuses ning  kõik taksod pakkusid tasuta sõitu soovijatele. Kui Te olite kohal, nägite  Te Green Gearsi avaüritust.

Üritus algas kell 12:00 Vabaduse väljakul. Kui Green Gearsi tiim jõudis kohale, juba ligi 30 inimest seisid  järjekorras, et saada oma esimene sõit uute taksode peal. Reisijad istusid taksosse, jagati mõned õnnesoovid ning 50-meetrine velotaksode sõit võis alata! Selle asemel, et niisama Vanalinnas ringi sõita, reisijaid ootas interaktiivne programm, mis oli lõbus ja huvitav. Enne ürituse algust peitis Green Gearsi tiim velotaksode teekonnale erinevad sõnadega märgid ja reisijad, kes neid märkasid, said kirjutada need sõnad paberi peale. Need, kes olid tähelepanelikud ning leidsid kõik märgid, võitsid väga lahedaid auhindu!

Lõppkokkuvõttes kogu üritust saatis suur edu, inimesed nautisid sõitu ja neil oli väga lõbus!

See ei ole viimane sedasorti üritus, mida Green Gears kavatseb korraldada! Kui Te soovite osaleda meie üritustel, hoidme pilk peal meie kodulehel ning sotsiaalmeedia kanalitel!

Green Gears loodab Teid varsti näha!

Photographers: Mark Mohov and Dima Kalenda
Video-Montage: Dima Kalenda

Comments