“Mine roheliseks! Mine roheliseks!” on ühine slogan, mis sumiseb üle maailma. Kuid maailma ei saa värvida üle rohelisega lihtsalt nende sõnade lausumisega, loeb rohelise keskkonna algatamine. Meie firma, Green Gears, asub Tallinnas, Eesti on teinud geniaalse algatuse luues velotaksod kohalikele ja turistidele.

Peamiselt on tegutsevad meie velotaksod Vanalinna tänavatel “hüppa peale-maha” teenusepakkujatena. Me viime kohalikke ja turiste läbi Vanalinna, pakkudes neile tuure või velotaksoteenust täpsesse suhtpunkti.

Green Gears on edasi sammumine. Me oleme väga mures Tallinna tuleviku pärast ja usume,  et ainus viis see sõda võita on käituda kohe! Meie velotaksod on loodussõbralikud, kuna nad töötavad nagu tavalised rattad. See vähendab reostust põletades mitte ainsat süsinikuühendit koosnevat kütust.

Lõpuks, siin Green Gearsis me paneme suure rõhu kliendi rahuolule. Kõik töötajad on koolitatud klienditeenindseks, turvalisus ning inglise-, eesti keele teadmised on kohustuslikud.

Me usume et ainus viis teha äri on hoolida oma klientidest suure ühtsustundega.

Meie missiooniks on parandada Tallinna pilti, parandades keskkonnasõbralikke transpordiviise, hea klienditeenindusega ja põnevate kogemustega kohalikele ja turistidele.

Comments